Znak D-34
Znak D-34

Szkolimy kierowców od 2012 roku. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, których cechuje charyzma i zapał do wykonywanej pracy. Przez 8 lat działalności zbudowaliśmy markę, która dzięki sukcesom jakie osiągamy wraz z kursantami zyskała świetną renomę i znalazła się wśród liderów w naszej branży.

OSK Kate to szkoła jazdy założona przez żywiołową i pełną pozytywnej energii właścicielkę – Kasię „Kate”. Ośrodek cechuje bezstresowa i przyjemna atmosfera w samochodzie oraz profesjonalizm w przekazywaniu wiedzy. Kładziemy nacisk, aby kursanci wychodzący spod naszych skrzydeł potrafili samodzielnie i bez stresu poruszać się po ulicach w każdych warunkach. Nasi instruktorzy posiadają doświadczenie nie tylko jako kierowcy, ale także w zawodzie motorniczego, więc ruch drogowy mają we krwi. Dzięki indywidualnemu podejściu i sercu wkładanemu w przekazywanie wiedzy, spełniamy oczekiwania i cieszymy się zadowoleniem nawet najbardziej wymagających klientów.

OSK Kate to jeden z najlepszych ośrodków szkolenia kierowców w Gdańsku, oferująca kompleksowy kurs prawa jazdy kat. B. Młodzi, kreatywni i przyjacielsko nastawieni instruktorzy nauczą każdego logicznego myślenia, przewidywania dynamicznie zmieniającej się sytuacji na drodze czy reagowania na nieobliczalne zachowania „niedzielnych kierowców”. Po nauce w naszej szkole zapomnisz o stresie za kółkiem i pewnie wyjedziesz drogę w każdych warunkach.

Staramy się dostosować do potrzeb naszych kursantów, dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę kursów nauki jazdy i jazd doszkalających w atrakcyjnych cenach. Prowadzimy kursy standardowe, rozszerzone oraz przyśpieszone .

  • Kasia

    Jestem instruktorką, wykładowcą i właścicielka OSK Kate. Mogę pochwalić się 12 letnim doświadczeniem w zawodzie. Pracę wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Do przyszłych kierowców podchodzę z dużą sympatią i staram się aby nauka jazdy przebiegała bezstresowo. Na bieżąco koryguję błędy i dokładnie tłumaczę wszelkie zagadnienia. Wspólnymi siłami pracujemy na wynik końcowy. Sukces moich kursantów jest również moim sukcesem i motywacją do dalszej pracy. Osobom, które wybiorą OSK Kate mogę zapewnić, że trafią pod skrzydła świetnych instruktorów i będą czerpały radość z jazdy samochodem.

  • Basia

    W zawodzie instruktora pracuję 7 lat. Podczas jazdy ze mną kursant opanuje wszelkie niezbędne manewry. Przygotuje go do egzaminu, ale co najważniejsze również do samodzielnej jazdy w fotelu kierowcy. Cechuję się dużym spokojem i opanowanie. W trakcie jazdy tłumaczę kursantowi wszelki zasady z dużą cierpliwością, podpierając je przykładami z własnego doświadczenia. W samochodzie panuje przyjemna atmosfera, która z pewnością sprzyja przyswajaniu wiedzy i czyni jazdę bezstresową .

Współpracujemy z PORD w Gdańsku w zakresie szkolenia kandydatów na instruktorów nauki jazdy