Znak D-34
 • Katarzyna Krupka Instruktor, właściciel ośrodka,
  wykładowca

  Pracę wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Sukces moich kursantów jest motywacją do dalszej pracy. Osobom, które wybiorą OSK Kate mogę zapewnić, że trafią pod skrzydła świetnych instruktorów i będą czerpały radość z jazdy samochodem.

 • Maciej Mikos Instruktor

  Prowadzenie zajęć praktycznych nauki jazdy dla nowych kandydatów na kierowców kat. B, jak i osób chcących doskonalić technikę jazdy i zasady poruszania się po drogach jest dla mnie jak tlen. Spokojnie prowadzę zajęcia - luźna atmosfera plus prosty, przyswajalny sposób przekazywania wiedzy. Zapraszam na jazdy.

 • Monika Malinowska Instruktor

  Jestem instruktorem nauki jazdy z doświadczeniem, którego cechuje profesjonalizm i dbałość o szczegóły. W samochodzie nie zabraknie cierpliwości, ogromnej dawki wiedzy, a przy tym miłej atmosfery. Najważniejsze dla mnie, aby jazda samochodem charakteryzowała się samodzielnym myśleniem, sprawnym podejmowaniem decyzji oraz bezpieczeństwem.

 • Monika Gierszewska Biuro obsługi klienta

  Pomagam przejść kursantom przez formalne zobowiązania na starcie nauki - podpisanie umowy, przyjęcie płatności, udzielenie niezbędnych informacji. Na ostatniej prostej kursu przeprowadzam egzaminy wewnętrzne teoretyczne, których zaliczenie jest jednym z warunków ukończenia nauki. Oprócz tego zawsze służę kursantom pomocą z wszelkimi trudnościami, które ewentualnie mogliby napotkać na swojej drodze.

Współpracujemy z PORD w Gdańsku w zakresie szkolenia kandydatów na instruktorów nauki jazdy