Znak D-34
 • Katarzyna Krupka Instruktor, właściciel ośrodka,
  wykładowca

  Pracę wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Sukces moich kursantów jest motywacją do dalszej pracy. Osobom, które wybiorą OSK Kate mogę zapewnić, że trafią pod skrzydła świetnych instruktorów i będą czerpały radość z jazdy samochodem.

 • Adam Grajber Intruktor, kierownik ośrodka

  Zawodowy kierowca ze wszystkimi możliwymi kategoriami. Ponad 20 lat w zawodzie kierowcy, patron zawodowych kierowców z kat. D w transporcie zbiorowym. Instruktor nauki jazdy z 14 letnim doświadczeniem. Moja praca to moja pasja. Z prawdziwą przyjemnością codziennie szkolę kandydatów na kierowców. Jazdy prowadzę w przyjaznej atmosferze a wiedzę przekazuję rzetelnie z nutą humoru. Moją najlepszą wizytówką są zadowoleni kursanci z wymarzonym prawem jazdy, Jestem cierpliwy, pozytywnie nastawiony do każdego człowieka oraz empatyczny. Serdecznie zapraszam na jazdy ze mną a napewno zdobędziesz upragnione "prawko"

 • Barbara Cybulska Instruktor

  W zawodzie instruktora pracuję 7 lat. Podczas jazdy ze mną kursant opanuje wszystkie niezbędne manewry. Przygotuję go do egzaminu, ale co najważniejsze również do samodzielnej jazdy w fotelu kierowcy. Cechuję się dużym spokojem i opanowaniem. W trakcie jazdy tłumaczę kursantowi wszelki zasady z dużą cierpliwością, podpierając je przykładami z własnego doświadczenia. W samochodzie panuje przyjemna atmosfera, która z pewnością sprzyja przyswajaniu wiedzy.

 • Anna Dardzińska Instruktor

  Uprawnienia instruktora nauki jazdy od 2009r., doświadczenie "za kółkiem" od ponad 26 lat. Pracę wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Do każdego kursanta podchodzę indywidualnie: "Ludzie są jak drzwi. Do każdych trzeba dopasować klucze. Próbujesz wielu, aż znajdziesz ten jedyny do każdego zamka". Jestem osobą pozytywną, energiczną i lubiącą ludzi, choć kiedy zajdzie potrzeba to potrafię "tupnąć nóżką". Nauczę Cię bezpiecznej jazdy, myślenia na drodze oraz pomogę w zdobyciu wymarzonego dokumentu.

 • Maciej Mikos Instruktor

  Prowadzenie zajęć praktycznych nauki jazdy dla nowych kandydatów na kierowców kat. B, jak i osób chcących doskonalić technikę jazdy i zasady poruszania się po drogach jest dla mnie jak tlen. Spokojnie prowadzę zajęcia - luźna atmosfera plus prosty, przyswajalny sposób przekazywania wiedzy. Zapraszam na jazdy.

 • Marlena Mucha Biuro obsługi klienta

  Pomagam przejść kursantom przez formalne zobowiązania na starcie nauki - podpisanie umowy, przyjęcie płatności, udzielenie niezbędnych informacji. Na ostatniej prostej kursu przeprowadzam egzaminy wewnętrzne teoretyczne, których zaliczenie jest jednym z warunków ukończenia nauki. Oprócz tego zawsze służę kursantom pomocą z wszelkimi trudnościami, które ewentualnie mogliby napotkać na swojej drodze.

Współpracujemy z PORD w Gdańsku w zakresie szkolenia kandydatów na instruktorów nauki jazdy