Szkolimy na prawo jazdy kat.B

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Facere, accusamus?

 • Teoria poranna

  Cztery spotkania odbywające się trzy dni z rzędu. Rozpoczęcie 9:00.

 • Teoria popołudniowa

  Pięć spotkań odbywających się we wtorki i czwartki. Spotkania roczpoczynają się o godzinie 17:30. Można dołączyć do trwającego kursu w każdym momencie.

 • Teoria weekendowa

  Trzy spotkania - rozpoczęcie w piątek o 17:30, kontynuacja w sobotę oraz niedzielę od 9:00.

 • Elastyczne godziny jazdy

  Nasi instruktorzy jeżdżą przez 7 dni w tygodniu, aby spełnić oczekiwania każdego kursanta. Pracujesz? Studiujesz? A może uczysz się w szkole średniej? Nie ma problemu! Godziny jazdy możesz ustalić zgodnie z własnym grafikiem.

 • Trasy egzaminacyjne

  Na jazdach startujemy na parkingu naprzeciwko „Zieleniaka”, dzięki temu oszczędzamy Twój czas, nie tracimy go na dojazd ani stanie w korkach, a każda jazda jest efektywnie wykorzystana do ćwiczenia niezbędnych manewrów. Jazdy z OSK Kate od początku do końca odbywają się na terenie Gdańskich tras egzaminacyjnych – z nami przećwiczysz wszystkie podchwytliwe miejsca w Śródmieściu, na Dolnym Mieście czy Przeróbce.

 • Bezstresowa atmosfera.

  Nasi instruktorzy to emanujące pozytywną energią młode osoby, które w przyjaznej atmosferze przekazują wiedzę. Stawiają na przekazywanie przydatnych wskazówek, nauczą Cię jak przewidywać dynamicznie zmieniające się warunki drogowe, na co zwrócić szczególną uwagę oraz jak reagować na nieobliczalne zachowania „niedzielnych kierowców”.

 • Wyłącznie pojazdy egzaminacyjne

  Jeździmy samochodami KIA RIO 2018 – identycznymi z tymi, na których przeprowadzany jest egzamin PORD. Dzięki temu nie odczujesz różnicy, przesiadając się z naszego auta do pojazdu egzaminacyjnego.

Płatność ratalna

Możliwość rozłożenia płatności na trzy nieoprocentowane raty.

Przenesienie dokumentów z innego OSK

Istnieje możliwość przenesienia z innego OSK i kontynuacja kursu w naszym ośrodku. Cena za przenesienie ustalana jest indywidualnie. Cena zależy przede wszystkim od etapu na jakim znajduje się kursant zmieniający szkołę jazdy.